Asistent(-ka) starosty města

Datum inzerátu: 17.7.2013

Platnost do: 2.9.2013

Instituce/Firma:

Text inzerátu:

MĚSTO TIŠNOV

nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV

VYHLAŠUJE

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

pro obsazení pracovního místa

 (po dobu mateřské a rodičovské dovolené)

Popis pracovní pozice:

  • administrativní a organizační podpora vedení města – plnění úkolů spojených s úřední činností starosty města a členů rady města, správa kalendáře, organizace a příprava schůzek, příprava podkladů k jednání,
  • komunikace s odbory městského úřadu při zajištění potřebných podkladů pro práci starosty města a členů rady města,
  • interní a externí písemná komunikace,
  • evidence korespondence a jiných písemností starosty města a členů rady města,
  • zpracování textů, tabulek a prezentací,
  • zařizování pracovních cest a zpracování cestovních příkazů,
  • ve spolupráci s asistentkou tajemníka zpracování programu a materiálů pro jednání zastupitelstva a rady města,
  • vyhotovení a evidence zápisů z jednání orgánů města,
  • evidence úkolů z jednání orgánů města a zajištění jejich plnění,
  • komunikace s médii a koordinace prezentace města navenek,
  • organizace přijetí návštěv a oficiálních hostů.

Požadavky:

  • vzdělání minimálně středoškolské s maturitou,
  • znalost prostředí státní správy a samosprávy výhodou ,
  • znalost příslušné legislativy (zejména z. č. 128/2000 Sb.),
  • časová flexibilita,
  • zkušenosti z administrativy,
  • dobrá počítačová gramotnost (nejméně Word, Excel, PowerPoint, práce s internetem, uživatelská práce s obsluhou redakčního systému webu, uživatelská úprava fotografií, další znalosti výhodou),
  • řidičský průkaz sk. B,
  • nekonfliktnost, komunikativnost, asertivita, pečlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti,
  • základní komunikační znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ).

Nástup dle dohody, nejlépe od 1.11.2013.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 8.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO  02.09.2013

- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19  TIŠNOV

- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 02.09.2013 – do 17:00 hod.

Podrobnější informace : Bc. Iva Dvořáčková, tel. 549 439 715

-          v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení.

-          k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení  ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

-          před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Za obsah této stránky zodpovídá: Zdenka Králová